Feromony

Wśród naturalnych kosmetyków, które na polskim rynku drogeryjnym zdobywają coraz większą popularność, niezwykłe miejsce zajmują kosmetyki z feromonami. Lotne substancje o niemal podprogowym działaniu, charakterystyczne są dla świata roślin i zwierząt. Pełnią rolę wabiącą, obronną, czasem wywołują agresję. Wpływają na centralny układ nerwowy, stąd reakcja na ich działanie jest niemal natychmiastowa. Czy feromony występują także u ludzi? Coraz więcej badań zdaje się ten fakt potwierdzać. Kosmetyków z dodatkiem naturalnych feromonów jest coraz więcej. Sięgają po nie kobiety i mężczyźni, bowiem podkreślenie własnej atrakcyjności i wykorzystanie funkcji wabiącej, zdaje się mieć pierwszorzędne znaczenie. Firma Lavea wyszła naprzeciwko oczekiwaniom swoich klientów, wprowadzając do swojej oferty kosmetyki dla kobiet i mężczyzn z dodatkiem naturalnych feromonów. Najpopularniejsze z kosmetyków to żele do kąpieli, preparaty używane po goleniu oraz balsamy do ciała. Mają one, oprócz właściwości pielęgnujących i wpływających kojąco na skórę, zapewnić ciału delikatną aurę, wyczuwalną przez tzw. szósty zmysł. Wśród naturalnych kosmetyków odnajdziemy również feromony dla kobiet i mężczyzn.

Część z nich to perfumy, obdarzone delikatnym, ale wyczuwalnym zapachem. Inne są bezwonne, ale ich działanie na zmysły otoczenia jest zauważalny. W ich składzie znajdują się koncentraty, najpopularniejsze na zachodnich rynkach. Niektóre z nich pochodzą z Republiki Południowej Afryki. Możliwe jest wzmocnienie ich działania, poprzez dodanie do osobistych perfum. Zainteresowani kosmetykami, mogą nabyć chusteczki 3 ml męskie i damskie z próbkami BTB, który jest koncentratem sześciu feromonów. Niezwykłe i oryginalne kosmetyki, podnoszące własną atrakcyjność, to również sposób na podniesienie swojej samooceny.

Feromony w naszych kosmetykach są oczywiście syntetyczne, jednak ich budowa oraz właściwości niczym nie odbiegają od tego czym obdarzyła nas natura. To co je wyróżnia to większe stężenie, które jest 100% gwarancją sukcesu. Naszych produktów z tej kategorii możesz używać podczas:
- podrywu,
- ćwiczenia poprawy umiejętności flirtu,
- urozmaicenia w związku, który został dotknięty postępującą rutyną i nudą,
- spotkań biznesowych oraz w kontaktach ze współpracownikami lub podwładnymi, niezależnie od ich płci.

To co tu Państwo znajdą to produkty perfumowane oraz czyste feromony o największej mocy na naszym rynku. Wszystkie pozycje w ofercie są oryginalne, a większość z nich sami już zdążyliśmy przetestować w praktyce. Mamy tu coś zarówno dla Pań jak i Panów. Do najbardziej polecanych przez nas feromonów należą: BTB, Pheromax, NPA oraz Chakra. Zawsze chętnie pomożemy Państwu w wyborze lub doradzimy jak dopasować feromony do własnych potrzeb.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów